Yüksek performanslı koşu

Nike, profesyonel ve amatör koşucuların favorisi haline gelen Flyknit Lunar’ın 3. jenerasyonu ile fark yaratmaya devam ediyor. Nike Flyknit Lunar 3; üst yüzeyi ve sıkılaştırılmış dokusuyla topuğu desteklerken, ayağın rahat nefes almasını sağlayan esnek örgü dokuya sahip ön kısmıyla dikkat çekiyor. Ayak basınç noktalarına göre yeniden formüle edilen Lunarlon taban ise sporseverlere daha yumuşak ve yüksek performanslı bir koşu imkânı sağlıyor.

FLYKNIT

Nike_Lunar 3_1Ayakkabı yüzeyinin en ince şekilde tasarlanmasına olanak veren Flyknit, daha hafif ve dikişsiz ayakkabılar yaratılmasını mümkün kılarken, üretimde minimum malzeme kullanılıyor. Flyknit’e entegre edilen Flywire bantlar, koşucuların ayaklarını tamamen sararak, güvenle hareket etmelerini sağlıyor.

LUNARLON

Nike_Lunar 3_2Ayak basınç noktalarına göre yeniden formüle edilen orta taban, koşuculara daha hafif, hassas ve destekleyici bir bir koşu imkânı sağlıyor. En son teknolojilerle üretilen Lunarlon, ayağın her hareketiyle baştan sona uyumlu ve doğal bir ayakkabı deneyimi sunuyor.

Fiyatı: 389 TL

 

http://youtu.be/IwrilctDpOg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir