Kraliyet mücevhercisi Beymen’de

Beymen mücevher tutkunlarına İstinyePark ve Beymen Zorlu mağazalarında yeni hizmete giren Luxury Point ile hizmet vermeye başladı. Luxury Point’te bulabileceğiniz markalar arasında kraliyet ailesi için hazırladığı mücevherlerle tanınan Garrard‘ın yanı sıra Monan, Loree Rodkin, Lydia Courteille, Nikos Koulis, Verdi, Casato, Stefan Hafner, Rodney Rayner, Sevan Bıçakçı, Avedis, Nuşa ve Gucci gibi dünyaca ünlü markalar bulunuyor.


Beymen_LuxuryPoint

Zarif ve sıra dışı tasarımlarıyla öne çıkan, çoğunluğu tek veya sınırlı sayıda tasarlanan Monan tasarımları; egzotik, mistik ve romantik dokunuşları İstanbul’la birleştirip zengin bir koleksiyon sunan Sevan Bıçakçı ve kraliyet ailesinin gözdesi Garrard, mücevher tutkunlarının vazgeçilmezi oluyor.

İlham kaynağını içgüdülerinden alan Rodkin, içiçe geçmiş yüzükler, uzun ortaçağ dönemini yansıtan zırh yüzükler tasarlayarak, koleksiyonlarının en anahtar parçalarını oluşturuyor. İddialı ve renkli tasarımlarıyla tanınan Rodney Rayner, birbirinden şık ve sofistike bilezikleriyle öne çıkan İtalyan mücevher markası Verdi ve çiçekli, geometrik, dantelli detayları değerli taşlarla birleştiren Stefan Hafner ise yeni klasik dokunuşun izini sürüyor.

Parisli mücevher tasarımcısı Lydia Courteille, çarpıcı figürler, tribal formlar, amazon hayvanlarından oluşan ve her biri farklı bir evrene adanan koleksiyonlarıyla kadınların hayal gücüne odaklanıyor. Geometrik formları renkli taşlarla buluşturan Nikos Koulis ve dantelli formlarıyla tanınan Casato ise modern kadınlara şık alternatifler sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir