Bu yaz tropik rüzgârlar Dsquared2 için esiyor

Dsquared2 2014 ilkbahar/yaz erkek koleksiyonu, Beymen mağazalarındaki yerini alıyor. Markanın tasarımcıları Dean ve Dan Caten, tropik öğelerden esinlendikleri dinamik tasarımlarla, özgür ve stil sahibi şıklığa dikkat çekiyor. Seyahat temalı koleksiyonda, floresan tonlarla birlikte bordo, kırmızı ve koyu mavi gibi canlı renkler de yer alıyor. Haki ve siyah ise Dsquared2 erkeğinin kendinden emin tavrını ortaya koyuyor.

Menswear Spring Summer 2014 Dsquared2 Milan June 20131950’lerden izler taşıyan tasarımların genelinde, denim ceketler ve uçuşan kumaştan bol kesimli rahat gömleklere rastlanıyor. Tropikal motiflerin farklı dikim teknikleriyle ortaya konduğu tasarımlar, Dsquared2 erkeğine yaz enerjisini ve tatil ruhunu aşılıyor. Egzotik iklimin volümlerle anlatıldığı koleksiyonda, kesilmiş pantolonlar ve kısa şortlar göze çarpıyor. Takımlarda geleneksel dikim yöntemlerine yer verilirken, haki ceket ve denim kombinleriyle modern bir siluet ortaya konuyor. Akışkan ve hafif kumaşlar, denimlerden pamuklu parçalara kadar geniş bir alana yayılıyor.

Dsquared2’nin imzası haline gelen deri tasarımlar, Marlon Brando’nun ikonik şapkasında hayat buluyor. Biker botlar ise biker ceketlerle kombinlenerek koleksiyonun önemli parçaları arasında ayrı bir yer ediniyor. Egzotik malzemelerle oluşturulan aksesuvarlarda bambu, deniz ve ağaç kabukları ile boncuklara sıkça rastlanıyor. Yeni sezonda tropik bir maceraya çıkan Dsquared2 erkeği, rahatlık ve şıklıktan taviz vermeyen tavrıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir