Vanessa G, ‘Trunk Show’u Londra’dan sonra İstanbul’da

Sanatı seven ve kıyafetlerinin duyarlılığını yansıtmasını isteyen modern kadını hedefleyen “Vanessa G” markası, Londra’dan sonra ikinci şovunu İstanbul’da gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Moda ve sanatı kendine özgü bir tarzda birleştirerek moda dünyasına farklı bir soluk getiren “Vanessa G” koleksiyonu, 7 Nisan Perşembe günü saat 19:30’da Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus’da bir Trunk Show’ gerçekleştirecek. İstanbul cemiyet hayatının, moda, iş ve sanat dünyasının önemli isimlerini bir araya getirmesi beklenen gösteride, birer sanat eserini andıran “Vanessa G” Label kıyafetleri, ‘static show’ ile cansız mankenlerin üzerinde sergilenecek. ‘Trunk Show’ sırasında İngiltere’den özel olarak gelen Grammy adayı ünlü İngiliz şarkıcı “Ali Campbell” ve ünlü DJ Salih Saka da sahne alacak.

“Vanessa G”nin 23 Mart’ta gerçekleştirilen Londra ‘Trunk Show’u ile aralarında Jade Jagger, Naomie Haris, Sophie Ellis Bextor, Poppy Delevigne, Jasmine Guinness gibi isimleri de ağırlamıştı.

Güney Afrika “kraliçesi”

Vanessa Gounden aslında Afrika, Avrupa ve Asya alt kıtalarında iş yapan önemli bir girişimci. Afrika kıtasında madencilik sektöründeki en başarılı işkadınlarından biri olan Gounden’in diğer faaliyet alanları arasında Sağlık Hizmetleri, MaliHizmetler, Lifestyle ve Eğlence de bulunuyor. Vanessa Güney Afrika’nın ilk demokratik seçiminden önceki yıllarda Güney Afrika’daki işçi sendikaları hareketinde aktif bir rol oynamış ve 1994 yılında yapılan Güney Afrika’nın ilk demokratik seçiminde Nelson Mandela idaresinde görev almış. Vanessa, “Vanessa G” markası ile sürekli hareket halindeki kadınların duygularını yansıtırken, keşfedilmemiş sanatçıların anlatılmamış öykülerini de sunuyor.

Modada yeni bir heyecan arayanları hedefliyor

Vanessa G’nin özel sipariş aksesuarlarına ek olarak özel ve benzersiz kreasyonları, klasik lüks markalara olan ilgisini yitirmiş ve stil, kalite ve tasarım sunan yepyeni ve özel bir deneyim yaşamak isteyen hareketli, çok yönlü ve alım gücü yüksek modern kadınları hedefliyor. Bu kadınlar, kendilerini farklı kılacak ürünlerin olduğunu biliyor ve Vanessa G’nin özel sipariş tasarımlarının yarattığı özel duyguyu ve dolayısıyla Moda ve Sanatın lüks bir ifadesi olan “Art’Oooture” ile olan bağını hissediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir