Modellik hayalleriniz gerçek oluyor

Daybuyday, stiline güvenen kadın ve erkekleri moda arenada kapıştırıyor. Benzersiz bir giyim stiline sahip moda tutkunları, şu sıralar Daybuyday’in Dream Room yarışmasında kıyasıya mücadele ediyor. Zira işin ucunda, muhteşem kıyafetler kazanma ve fotoğraf çekiminin yıldızı olma imkanı var.

Daybuyday_dreamroom_1

Yaratıcı kombinasyonlar üzerinde iyice düşünülüyor, arkadaşlarla çekim yapılıyor ve yarışmanın Facebook’taki uygulamasına en iyi fotoğrafı yükleyip sabırsızlıkla oy almak için bekleniyor. Hatta incelikle düşünülen bu kombinasyon için arkadaşlardan oy vermesi isteniyor.

Tüm bu heyecanın tek nedeni, en beğenilen üç kombinasyonun sahiplerinin, üçer muhteşem kıyafete sahip olması ve profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilecek gerçek bir fotoğraf çekimine katılacak olması. Yarışmanın galipleri, Daybuyday’in bir araya getirdiği bir oda dolusu muhteşem kıyafetle poz vermelerinin yanı sıra, seçtikleri üçer parça kıyafeti de evlerine götürecek!

Şu ana dek 400’e yakın kişinin başvurduğu yarışma 19 Mart 2012’de sona erecek.

Yarışmaya katılmak için www.facebook.com/daybuydaycom adresinden Daybuyday sayfasına girmek ve Dream Room yarışmasını beğenerek fotoğraf yüklemek yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir