Aksesuar dünyasının yeni trendsetter’ı

Siz de kafasındaki parçayı arayıp da bulamayan, bulduğunda zamanın durduğunu, kalbinin hızla attığını ve o parçanın çekim gücüne kapıldığını hissedenlerdenseniz, bu haber tam da sizin için. Zira aksesuar dünyasına, tasarımlarıyla iddialı, yeni bir marka geldi: Zoopa!

Zoopa_1

Her sezon birbirinin aynısı modelleri görmekten sıkılanlara taze bir nefes aldırma iddiasındaki Zoopa! giyim stilleriyle çevresine ilham veren moda öncülerine sesleniyor. Doğrusu bülteni elime geçtiğinde hemen www.zoopa.com.tr adresine girdim ve sitede heyecan ve merakla dolaştım. Neredeyse her parçayı tek tek inceledim. Seçtiklerimi eleme kısmında da epey zorlandım. Siparişimi verdiğim çantaları şimdi heyecanla bekliyorum. Ertesi gün teslim ediyorlar. Yarın göreceğiz. Haa bu arada fiyatlarının çok uygun olduğunu görünce siz de anlayacaksınız. Fotoğrafta gördüklerinizin yarısını aldığımı söylesem herhalde beni suçlamazsınız! Kalanları ise önümüzdeki aya bıraktım 🙂

Zoopa_KIS2012

 

“Zoopa!, Paris, Londra, Milano ya da New York sokaklarında alışverişe çıkmadan da stil sahibi, benzersiz bir parça bulmanın mümkün olduğunu kanıtlıyor” diyor bültende. Gerçekten de “özgün bir stile sahip cesur moda öncülerinin ve kendini sürekli yenileyen genç ruhların gardıroplarının vazgeçilmezi olmayı” 20 dakika önce başarmış bulunuyor.

 

Aksesuar dünyası yeni trendsetter’ıyla tanıştı: Zoopa!. Ünlü markaların deri ürünlerinin doğduğu topraklarda, Türkiye’de dünyaya gelen Zoopa!, genç tasarımcıların kaleminden çıkıp yarım yüzyıllık deri ustalarının ellerinde hayat buluyor. Farklı dillerde “süper” sözcüğünün söylenişinden türeyen Zoopa!, ismi gibi özgün, dinamik, genç ve daima “yeni” tasarımların sözünü veriyor. Özgün bir stile sahip moda öncülerinin stil sırrı Zoopa!, kendini sürekli yenileyen genç ruhlara ayna tutuyor: Zoopa!, yani Sen!

 

Her parçası lüks içinde yüzüyor!

Farklı trendleri yorumlayan her Zoopa! koleksiyonu, ilk görüşte aşk yaşatan, kalpleri hızlı çarptıran arzu nesnesi parçalardan oluşuyor. Kalabalıkta hemen seçilen Zoopa! çantalar, adeta tek parçayla nasıl stil değiştirilebileceğini ispatlıyor. Fonksiyonel bir yaratıcılığa inanan Zoopa!’nın çantalarında içerideki kancaya bağlı minik bir el feneri bulunuyor. Böylece çanta büyük olsa da aradığınızı bulmak kolaylaşıyor.

 

Lüks sınıfındaki tasarımları erişilebilir fiyatlarla sunma cesaretini gösteren Zoopa!’nın Fringe, Tassel, Star, Zoo, Festival, Tweed ve Denim adlı yedi farklı line’dan oluşan 2012 kış koleksiyonu ise, 99 TL ila 299 TL arasında bulunuyor. Ancak şu sıralarda bunlar da web sitesinden %30 indirimli olarak alınabiliyor.

Zoopa_2

 

Zoopa! 2011-2012 Kış Koleksiyonu’nu İstanbul’da Cevahir YKM, Meydan YKM ve Güneşli Matraş mağazaları; Ankara’da Kızılay YKM, Kentpark YKM, Burç Bahçelievler ve Burç Accessories mağazaları; İzmir’de Konak YKM mağazası; Antalya’da Deepo AVM Matraş mağazası; Hatay’da Çarşım mağazası ve İçel’de Forum YKM mağazasında bulabilirsiniz.

Zoopa! koleksiyonlarını görmek ve daha ayrıntılı bilgi için www.zoopa.com.tr adresini ziyaret edebilir; Zoopa!’yı www.facebook.com/zoopafashion ve @zoopafashion adreslerinden sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir