Buenos Aires’e gitme fırsatı Facebook’ta

Smirnoff, dünyanın dört bir yanında farklı şehirlerin gece hayatı kültürlerini birbirleriyle paylaştıracağı Nightlife Exchange Project kapsamında İstanbul ve Buenos Aires’i eşleştirdi.

Dahası, bu yıl 12 Kasım’da dünya çapındaki 50 şehirde eş zamanlı olarak gerçekleşecek olan proje kapsamında Smirnoff, Facebook uygulaması aracılığıyla “Buenos Aires’teki gecede İstanbul’u temsil edecek kişi neden sen olmalısın?” sorusuna en iyi yanıtı veren kişiyi bir arkadaşıyla birlikte Buenos Aires’e götürüyor. Ayrıca uygulama üzerinde en iyi yanıtı verenler arasından 150 kişi de İstanbul’da düzenlenecek olan çok özel partiye davetiye kazanıyor. Ama bu fırsatları yakalamak için acele etmek gerekiyor, çünkü yarışmaya katılma şansı haftaya, yani 12 Ekim’de sona eriyor.

Buenos Aires ve İstanbul’daki partilere katılabilecek kişileri ise Smirnoff Nightlife Exchange Project’in Proje Temsilcileri fotoğraf sanatçısı Yağmur Kızılok, blog yazarı Hazal Yılmaz ve Proje Danışmanı gazeteci Savaş Özbey seçecek.

 

İstanbullu Buenos Aires’in tadına bakacak! 

Projenin bir güzel yanı da İstanbulluların Buenos Aires’in çılgın gece hayatını binlerce kilometre uzağa gitmeden, Buenos Aires’lilerin de okyanusları aşmaya gerek olmadan İstanbul’un enerjik gece hayatını kendi şehirlerinde tatma şansına sahip olması. Bunun için Smirnoff, İstanbullulara ve Buenos Aireslilere, Facebook uygulaması üzerinden dans, moda, müzik ve mekan gibi alanlarda kendi şehirlerini farklı kılan gece yaşamı eğlencelerine dair önerileri Facebook üzerinde paylaşma imkanı veriyor. Sonra bu öneriler arasında öne çıkanlar bir araya getirilerek iki şehir arasında değiş tokuş edilecek. Yani gelen önerilere göre İstanbul’da bir Buenos Aires, Buenos Aires’te de bir İstanbul gece hayatı canlandırılacak.

 

Arjantinlilere eğlence nasıl olur, göster!

En esaslı eğlencenin İstanbul’da olduğunu göstermek ve İstanbul gece hayatının en orijinal ve en ilginç renklerini Arjantinlilere de yaşatmak için, Facebook Smirnoff Türkiye sayfasında Nightlife Exchange uygulaması üzerindeki “Önerilerini Yollamak için Tıkla” butonuna tıklayıp, açılan sayfada müzik, mekan, dans, yiyecek, içecek ve diğer alanlarda öneriler paylaşmak yeterli.

Smirnoff’un Facebook sayfasına gir, Buenos Aires’e gitme şansı yakala

Peki Arjantin’i dünya gözüyle görmek için ne yapmak gerek, biraz da ondan bahsedelim. Buenos Aires’te düzenlenen partinin kapılarını aralamak için aşağıdaki adımları izlemenizi öneriyorum.  www.facebook.com/SMIRNOFFTURKEY adresindeki Facebook uygulamasında verilen formu aşağıdaki şekilde doldurup “Buenos Aires’teki gecede İstanbul’u temsil edecek kişi neden sen olmalısın?” sorusuna şahane bir cevap verdikten sonra Smirnoff’un bizi aramasını merakla beklemek gerekiyor ki en zor kısım da burası aslında 🙂

  1. Nightlife Exchange uygulamasını yükle
  2. Uygulama üzerindeki “Hemen Katıl” bölümünden “Bilet Kazanmak için tıkla” butonuna tıkla
  3. Açılan sayfadaki “Katıl” alanındaki “Hemen Katıl” butonuna tıkla
  4. Ve açılan formdaki soruyu yanıtla ve bilgileri doldur.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir