Yaz 2011 trendlerinde neler var?

ÖNCELİKLE FRANSIZ ŞIKLIĞI: Günümüzün modasına yön veren “French Look”, Beymen markaları aracılığıyla Fransız stilini giyimine yansıtmak isteyenleri bekliyor. Sokak modasının öncülerinden Isabel MarantMaje ve Carven Fransız kadının şıklığını yansıtırken, Givenchy daha “cool” ve gotik bir görünümle ortaya çıkıyor. Son yılların gözde markalarından Chloe yalın ve temiz stiliyle dikkat çekiyor, romantik Fransız kadını Vionnet’nin yaz koleksiyonundaki elbiseler ise yine yazın vazgeçilmez oluyor.

Antwerp’in yıldızları…
Dünyada kendine özgü bir tasarım dili yaratan şehirlerden Antwerp’in gözde tasarımcıları Ann Demeulemeester ve Dries Van Noten’in koleksiyonları, Beymen’lerde yerini aldı. Ann Demeulemeester, maskülen tarzı ve kolay giyilebilen koleksiyonuyla Karayip korsanlarının egzotik çekiciliğini yansıtıyor. Klasik modelleri, kendine özgü kesim ve desenlerle alışılmadık biçimde yorumlayan Dries Van Noten, bu sezon giysinin yanı sıra ayakkabı koleksiyonuyla da adından söz ettiriyor.
Bir İtalyan klasiği…
Modada şıklık denilince akla ilk gelen markalardan Fendi, bu sezon “color block” sadaletleri ve Peekabo çantalarının yanı sıra, sadeliği kusursuz kesimlerle buluşturan koleksiyonuyla kadınları büyülemeye devam ediyor.
beymen-SS-2011-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir