Yüksek performanslı koşu

Nike, profesyonel ve amatör koşucuların favorisi haline gelen Flyknit Lunar’ın 3. jenerasyonu ile fark yaratmaya devam ediyor. Nike Flyknit Lunar 3; üst yüzeyi ve sıkılaştırılmış dokusuyla topuğu desteklerken, ayağın rahat nefes almasını sağlayan esnek örgü dokuya sahip ön kısmıyla dikkat çekiyor. Ayak basınç noktalarına göre yeniden formüle edilen Lunarlon taban ise sporseverlere daha yumuşak ve yüksek performanslı bir koşu imkânı sağlıyor.

FLYKNIT

Nike_Lunar 3_1Ayakkabı yüzeyinin en ince şekilde tasarlanmasına olanak veren Flyknit, daha hafif ve dikişsiz ayakkabılar yaratılmasını mümkün kılarken, üretimde minimum malzeme kullanılıyor. Flyknit’e entegre edilen Flywire bantlar, koşucuların ayaklarını tamamen sararak, güvenle hareket etmelerini sağlıyor.

LUNARLON

Nike_Lunar 3_2Ayak basınç noktalarına göre yeniden formüle edilen orta taban, koşuculara daha hafif, hassas ve destekleyici bir bir koşu imkânı sağlıyor. En son teknolojilerle üretilen Lunarlon, ayağın her hareketiyle baştan sona uyumlu ve doğal bir ayakkabı deneyimi sunuyor.

Fiyatı: 389 TL

 

İstanbul’dan ilham alan niş parfüm: Nişhane

Türkiye’nin ilk niş parfüm markası olan NISHANE, 16 kokudan oluşan Extrait de Parfum serisiyle zevk ve stil sahibi parfüm severlerin beğenisine sunuluyor.

Dünyanın her köşesindeki niş parfüm severleri hayran bırakmak üzere titiz bir çalışmanın ardından oluşturulan 16 kokuluk bu koleksiyonun oluşturulma süreci yaklaşık olarak iki yıl sürdü. Benzersiz esanslar tasarlanırken seçilen her bir koku notasının bir öyküsü var. Tek bir koku damlacığının dahi anıları canlandırma ve duyguları harekete geçirme yetisinden esinlenen NISHANE’nin her bir kokusu, en kıymetli anları ölümsüzleştirmek için tasarlandı.

Parfümü bir sanat eseri gibi gören ikilinin vizyonuyla, ilhamını tarih boyunca çok sayıda medeniyete kucak açan ve Anadolu’nun köklü gelenekleriyle modern sanatı harmanlayan İstanbul’dan alan NISHANE çok beğenilen Cologne Parfumée ve bitkisel mum koleksiyonu ardından bütün dünyada ses getirecek 16 kokudan oluşan iddialı extrait de parfum koleksiyonlarını da ürün gamlarına eklemenin mutluluğunu yaşıyor.

Aralık 2014’te Avrupa lansmanını ROTTERDAM’da yapan NISHANE, dünyanın dört bir noktasındaki en önemli department store’larda ve niş parfümeri mağazalarında bu alandaki ilk Türk marka olarak yerini almak için gün sayıyor. Bu uğurdaki en önemli gelişme; tüm dünyanın en önemli ve lüks department store’larının, niş parfümeri zincirlerinin ve bilimum parfüm meraklılarının buluşma noktası olan ESXENCE 2015 Fuarı’na, uzun bir teknik komite incelemesinin sonucunda kabul edilerek meydana geldi. Bu da bir anlamda, NISHANE’nin ilk Türk niş parfüm markası olarak dünya otoriteleri tarafından tescillenmesi anlamına geliyor.

Nishane_SPICE BAZAAR_50 ML _400 TLNISHANE, ilhamını tarih boyunca çok sayıda medeniyete kucak açan ve Anadolu’nun köklü gelenekleriyle modern sanatı harmanlayan İstanbul’dan almış.

Koleksiyona HARVEY NICHOLS KANYON, HARVEY NICHOLS ANKARA ve Brandroom mağazalarının yanı sıra 1 Mart 2015 tarihi itibarı ile faaliyete geçen Nişantaşı’daki St. Regis Hotel içinde yer alan NISHANE mağazasından da ulaşılabilir.

Kraliyet mücevhercisi Beymen’de

Beymen mücevher tutkunlarına İstinyePark ve Beymen Zorlu mağazalarında yeni hizmete giren Luxury Point ile hizmet vermeye başladı. Luxury Point’te bulabileceğiniz markalar arasında kraliyet ailesi için hazırladığı mücevherlerle tanınan Garrard‘ın yanı sıra Monan, Loree Rodkin, Lydia Courteille, Nikos Koulis, Verdi, Casato, Stefan Hafner, Rodney Rayner, Sevan Bıçakçı, Avedis, Nuşa ve Gucci gibi dünyaca ünlü markalar bulunuyor.


Beymen_LuxuryPoint

Zarif ve sıra dışı tasarımlarıyla öne çıkan, çoğunluğu tek veya sınırlı sayıda tasarlanan Monan tasarımları; egzotik, mistik ve romantik dokunuşları İstanbul’la birleştirip zengin bir koleksiyon sunan Sevan Bıçakçı ve kraliyet ailesinin gözdesi Garrard, mücevher tutkunlarının vazgeçilmezi oluyor.

İlham kaynağını içgüdülerinden alan Rodkin, içiçe geçmiş yüzükler, uzun ortaçağ dönemini yansıtan zırh yüzükler tasarlayarak, koleksiyonlarının en anahtar parçalarını oluşturuyor. İddialı ve renkli tasarımlarıyla tanınan Rodney Rayner, birbirinden şık ve sofistike bilezikleriyle öne çıkan İtalyan mücevher markası Verdi ve çiçekli, geometrik, dantelli detayları değerli taşlarla birleştiren Stefan Hafner ise yeni klasik dokunuşun izini sürüyor.

Parisli mücevher tasarımcısı Lydia Courteille, çarpıcı figürler, tribal formlar, amazon hayvanlarından oluşan ve her biri farklı bir evrene adanan koleksiyonlarıyla kadınların hayal gücüne odaklanıyor. Geometrik formları renkli taşlarla buluşturan Nikos Koulis ve dantelli formlarıyla tanınan Casato ise modern kadınlara şık alternatifler sunuyor.